Rekonstrukcja uzębienia

Przywrócenie prawidłowej funkcji uśmiechu to nasze główne zadanie

Może się zdarzyć, że na skutek wielu czynników dojdzie do utraty zębów z jamy ustnej. Zęby tak samo jak my starzeją się, nasz organizm dostosowuje się do tego, co pociąga za sobą zmiany patologiczne w postaci zapaleń dziąseł, parodontozy i przyśpiesza dalszą utratę kolejnych zębów. Dlatego ważne jest przywrócenie prawidłowej funkcji narządu jamy ustnej, aby ułatwić codzienne czynności i sprawić, aby nasz własny uśmiech znów sprawiał nam radość. Zarówno w przypadku pojedynczych braków jak i pełnołukowych, najważniejsze jest, aby jak najszybciej przeprowadzić kompleksowe leczenie polegające na odtworzeniu protetycznym wszystkich brakujących zębów. Tylko w ten sposób pacjenci mogą odzyskać zdrowie jamy ustnej, a dzięki temu również radość z życia i zdrowie całego organizmu.

Nieprzerwanie dbamy, aby Twój uśmiech zachwycał każdego dnia

Na co w Design Dental Clinic zwracamy szczególną uwagę?

Szczególną wagę przywiązujemy do funkcjonalnej rekonstrukcji zwarcia, czyli pełnego odtworzenia wszystkich zębów, aby umożliwić Pacjentom gryzienie i mówienie z pełnym komfortem.

W tym celu stosujemy ultranowoczesne techniki cyfrowego planowania leczenia, w połączeniu z trójwymiarowymi rekonstrukcjami protetycznymi na etapie wirtualnego planowania i rzeczywistego leczenia.

Wykorzystujemy rekonstrukcje protetyczne oparte na koronach, mostach zbudowanych z tlenku cyrkonu oraz ceramicznych, opieramy je na implantach tytanowych możliwych do wykonania w każdych warunkach kostnych.

Dzięki bezpośredniej współpracy z laboratorium protetycznym Natrodent stosujemy nowoczesne materiały w rodzaju tworzywa Pekkton – ultralekkiego materiału do tworzenia dużych odbudów protetycznych oraz innowacyjne technologie drukowania 3D.