Technologie w naszej klinice

ITero

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom, jakie oferuje dzisiejsza stomatologia oraz oczekiwaniom naszych Pacjentów, do swojej oferty wprowadziliśmy skaner wewnątrzustny iTero Element. To pierwszy i najważniejszy krok w stomatologii cyfrowej.

Skanowanie nigdy nie było tak szybkie, efektywne, a przede wszystkim wygodne dla Pacjenta. Dzięki odpowiedniemu designowi urządzenia, jesteśmy w stanie oferować niezwykle precyzyjne skanowanie praktycznie w każdym miejscu.

Skaner zastępuje stare i niewygodne masy wyciskowe, daje dokładniejszy obraz wewnątrzustny, przyspiesza pobór wycisków i podnosi komfort Pacjenta przy rejestracji zgryzu. Rzeczywiste wizualizacje 3D znacząco usprawniają komunikację między lekarzem a Pacjentem, który może przedstawić aktualny stan uzębienia widoczny na ekranie urządzenia.

Najnowsze dostępne technologie
w Design Dental Clinic

Facebow 2.0

Elektroniczny łuk twarzowy pozwala lekarzowi pobrać wszystkie niezbędne wartości potrzebne do przeprowadzenia diagnostyki stawów Pacjenta. Co więcej daje informacje dla lekarza o pozycji szczęki w czaszce.

Na podstawie badania Facebow 2.0, nasi lekarze są w stanie ustalić dokładną przyczynę dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych i na jej podstawie wybrać odpowiednie, najlepiej rokujące leczenie  

Jest to wyjątkowo ważne urządzenie przy projektowaniu prac estetycznych, protetycznych i poprawy funkcjonowania stawów skroniowo-żuchwowych.

Dentiq Guide

To profesjonalne oprogramowanie pozwalające precyzyjnie zaplanować lekarzowi pozycję implantów zębowych z uwzględnieniem jakości kości i przyszłej pracy protetycznej.

Tomografia komputerowa i skany wewnątrzustne są podstawą, na której planowane jest właściwe pozycjonowanie implantów. Szablon chirurgiczny, wydrukowany w technologii 3D, gwarantuje dokładne przełożenie planu komputerowego na rzeczywiste umiejscowienie implantu w jamie ustnej Pacjenta.

Dentiq Guide to program, który nie tylko stanowi wsparcie dla lekarza, ale również podnosi komfort i bezpieczeństwo Pacjenta w trakcie przeprowadzanego zabiegu implantologicznego.