Stomatologia estetyczna

Piękne, białe i zdrowe zęby to marzenie wielu z nas. Stomatologia nieustannie się rozwija, nowoczesne technologię, sprawdzone materiały umożliwiają nam tworzenie uśmiechów. Traktujemy każdą dziedziną stomatologii jak sztukę, w której piękno odgrywa jedną z kluczowych ról. Stomatologia estetyczna ma na celu estetyczną poprawę koloru, kształtu lub wielkości naszych zębów w celu polepszenia wyglądu Pacjenta i podniesienia jego pewności siebie. Dotyczy ona różnych dziedzin protetyki, ortodoncji, endodoncji czy nawet najmniej inwazyjnego, leczenia zachowawczego.

Wysokiej klasy estetyka i piękno
to nieodłączne elementy każdego leczenia
przeprowadzanego w Design Dental Clinic

Stomatologia estetyczna,
a protetyka

Idealnie przeprowadzone leczenie protetyczne, a zwłaszcza estetyczny efekt takiego leczenia wymaga doskonałej współpracy kliniki stomatologicznej i pracowni protetycznej. Lekarz stomatolog planuje i prowadzi leczenie, przygotowując pacjenta, ale wygląd i trwałość odbudowy protetycznej to domena techników protetycznych i ceramistów, którzy w laboratorium protetycznym przygotowują mosty, korony lub licówki.

Na co w Design Dental Clinic zwracamy szczególną uwagę?

Wiemy o tym doskonale w naszej klinice Design Dental Clinic. Z tego powodu nawiązaliśmy bezpośrednią współpracę z laboratorium protetycznym Natrodent, spełniającym najwyższe standardy jakości co do trwałości i estetyki wykonywanych prac protetycznych.

Zespół lekarzy stomatologów prowadzących leczenie i zespół techników, wykonujących prace protetyczne rezyduje w tym samym kompleksie budynków, dzięki czemu każdy Pacjent, który tego wymaga może liczyć na bezpośredni kontakt ze specjalistami na każdym etapie swojego leczenia protetycznego.

Dzięki temu zarówno efekt estetyczny leczenia jak i trwałość i bezpieczeństwo wykonanej rekonstrukcji protetycznej spełniają najwyższe standardy jakości.