Zespół

Lek. dent. Katarzyna Zabłocka

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W latach 2013 – 2015 odbyła studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku „Medycyna estetyczna” .

Pasjonatka stomatologii estetycznej opartej na rekonstrukcjach kompozytowych oraz odbudowach protetycznych. Jako osoba poszukująca perfekcji i dbająca o najdrobniejsze detale pracuje z użyciem mikroskopu stomatologicznego oraz nowoczesnych technologii projektowania uśmiechu (DSD). Szczególny nacisk kładzie na pełną diagnostykę przedzabiegową pacjenta, w tym CBCT i ułożenie kompleksowego planu leczenia.

Od 2006 roku regularnie uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach i konferencjach stomatologicznych w kraju i zagranicą, m.in. cyklicznych zjazdach Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE). Swoje kwalifikacje podnosi na warsztatach praktycznych u najlepszych wykładowców.

Cechuje ją holistyczne podejście do pacjenta. Medycyna estetyczna twarzy jest dla niej subtelnym dopełnieniem leczenia stomatologicznego.

Miłośniczka fotografii, kitesurfing’u, jogi oraz zdrowego odżywiania. W wolnych chwilach zgłębia zagadnienia psychologii i porozumienia bez przemocy (NVC).

Poniżej znajduje się lista usług, które świadczy w Design Dental Clinic nasz specjalista:

Design Dental Clinic to sztuka i piękno