Zespół

Dr n med. Katarzyna Olczak

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego  w Łodzi. W 2010 roku zakończyła szkolenie specjalizacyjne oraz uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii zachowawczej  z endodoncją.

W 2011 roku obroniła z wyróżnieniem rozprawę doktorską dotyczącą oceny jakości wypełnień kanałowych. W pracy klinicznej zajmuje się przed wszystkim specjalistycznym  leczeniem endodontycznym. Szuka porozumienia z każdym, nawet najtrudniejszym kanałemJ. Usuwanie złamanych narzędzi czy udrażnianie zobliterowanych kanałów traktuje jak wyzwanie, które dzięki zdobyczom współczesnej techniki, w wielu przypadkach kończy się sukcesem.

Pracę kliniczną łączy z działalnością dydaktyczną oraz naukową. Od wielu lat związana  z Zakładem Endodoncji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, obecnie na stanowisku adiunkta. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji naukowych, a wyniki swoich badań przedstawia podczas polskich i zagranicznych konferencji. Prowadzi również wykłady i szkolenia z zakresu endodoncji. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz European Society of Endodontology. Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego o/Łódź. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.

W wolnym czasie spotyka się z rodziną i przyjaciółmi, czyta książki i spędza czas na łonie natury. Uwielbia spacery nad brzegiem morza i podróże.

Poniżej znajduje się lista usług, które świadczy w Design Dental Clinic nasz specjalista:

Design Dental Clinic to sztuka i piękno