Zespół

Lek. dent. Dorota Schmidt

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi, po ukończenie studiów rozpoczęła specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej. Od ponad 20 lat z powodzeniem zajmuje się implanto-protetyką, przebudową zwarcia oraz wysoko estetyczną protetyką.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę oraz zdobywa nowe umiejętności podczas licznych kursów, szkoleń czy kongresów w kraju jak i za granicą (Szwajcaria, Włochy, USA, Korea, Rosja, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Francja).

W swojej pracy przykłady wielką uwagę do każdego szczegółu estetyki uśmiechu. Nowoczesne i holistyczne podejście do stomatologii to efekt ciągłego kształcenia, poznawania nowych technologii, a przede wszystkim doświadczenia zebranego przez lata praktyki.

Ceniona i bardzo szanowana przez Pacjentów, za swoje doświadczenie, wiedze i empatię, którą obdarowuję każdego. Dyrektor pierwszego kobiecego ITI Study Club, konsultant medyczny znanej i renomowanej, szwajcarskiej firmy implantologicznej Straumann. Aktywny członek organizacji WIN (Women Implantology Network) –  współorganizatorka pierwszego kongresu na Malcie w 2019, członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej oraz Komisji Rewizyjnej – Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej.

Hobby – wypieki ( ciasta, słodycze) i żeglarstwo

 

Poniżej znajduje się lista usług, które świadczy w Design Dental Clinic nasz specjalista:

Design Dental Clinic to sztuka i piękno